Bizi Arayın: 444 4

Tüketici Danışma Hattı - Hafta içi 09:00 - 18:00

Gıda; insan hayatının vazgeçilmezlerinden olan temel bir ihtiyaçtır. Günümüzde gıdanın önemi hızla artmaktadır.

Üretim Tesisi

Bilinçli bir tüketicinin aradığı ve bulmak istediği ise güvenli gıdadır. Bu nedenle tüketiciler daha hassas davranmakta bu bilinç ve bilgi ile güvenilirliği yüksek ve yeterli bilgi donanımına sahip gıda üretim merkezlerini ve bu merkezlerin ürünlerini seçmektedirler.

Akbaş Holding bünyesinde faaliyet gösteren GESPA SÜT ÜRÜNLERİ GIDA MARKET SAN. VE TİC. A.Ş. bu prensibi benimseyerek müşterilerine kaliteli, hijyenik, doğal tat ve lezzetler üretmek için kurulmuştur. Firmamız GESSY markası ile daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için kendi kontrol laboratuarlarını kurarak tüm alt yapı çalışmalarını tamamlamıştır. Sütü kaynağından takip edip tedarikçilerine gerekli eğitimi vererek toplama – soğutma merkezleri kurmaktadır. Üretimimiz eğitimli personel ile 100 ton/gün kapasiteye sahip üretim tesisimizde gerçekleştirilmektedir. Bu kapsamda yoğurt, ayran, beyaz peynir, kaşar peyniri, dil peyniri, çeçil peyniri, örgü peyniri, mihaliç peyniri, tereyağı, lor peyniri gibi ürünler yapılmaktadır.

Üretim alanı içinde çalışan seçkin personel kadrosu (ekip arkadaşları) ile her üründe kişilere hitap eden tat ve lezzeti yakalayan GESPA SÜT ÜRÜNLERİ GIDA, MARKET SAN VE TİC. A.Ş. kurduğu AR- GE takımı ile de teknolojiyi yakından takip etmektedir. Aynı zamanda GESPA SÜT ÜRÜNLERİ Gıda Market San. ve Tic. A.Ş. prensipleri doğrultusunda müşterilerine daha iyiyi sunabilmek için ISO 22000 kalite belgesini almıştır. Ayrıca TSE' ye uygunluk belgesi alımı için çalışmalar devam etmektedir.

Üretim alanı ve süt işleme kapasitesini günden güne arttıran firmamız sahip olduğu pazar payını kalitesinden ödün vermeden arttırmaktadır. Gelişime açık olan yüzü ile de büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.


YUKARI