Bizi Arayın: 444 4

Tüketici Danışma Hattı - Hafta içi 09:00 - 18:00

Teslimat ve Değişiklik
Teslim günü içinde, memnun olmazsanız %100 iade garantisi

TESLİMAT
Sitemiz üzerinden almış olduğunuz siparişlerde havale ve sanal post cihazı ödemlerinde 75 TL'nin altındaki alışverişleriniz için 8 TL teslimat ücreti vardır.(75 TL üstü alışverişler için ücretsiz teslimat sadece Bursa merkez ilçeleri olan Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Kestel, Gürsu ve Mudanya teslim siparişler için geçerlidir.)
Siparişiniz 24 ile 72 saat arasında Bursa merkez ilçelerinde GESSY ARAÇLARI İLE, diğer siparişler için KARGO İLE teslim edilir.
Gessy.com.tr üzerinden vereceğiniz tüm siparişler, buz aküleri içeren ısı yalıtımlı özel kutular içerisinde adresinize ulaştırılır.
Mobil bölgelerde teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde araçlarımız çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.
Yanlış adres ve telefon beyanı veya adreste paketi teslim alacak kişinin bulunmaması sebepleriyle paketin teslim alınmaması durumundan Gessy sorumlu tutulamaz.

DEĞİŞİM
İade Etmek / Değişmek istediğiniz ürünleri, fatura tarihinde mesai saatleri içerisinde fatura ile birlikte olmak şartı ile tarafımıza iletebilirsiniz.
Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşulu gerekmektedir.
İade ve Değişim işlemlerinde fatura ibrazı zorunludur.

FIRSAT ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM VE İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR, ÜRÜN ALICIYA ULAŞTIKTAN SONRA HAK TALEP EDEMEZ

 


YUKARI